KONTAKT Z NAMI


telefon kontaktowy:
61 426 09 25
wyślij do nas fax:
napisz do nas e-mail:

Kontakt

 

Dyrekcja:

Maciej Igliński 
Dyrektor Sieci 
Struktura Franczyzowa 
maciej.iglinski@skleppolski.pl
tel.: 61/426 09 32 
tel. kom.: 507 015 985

Rafał Bogucki 
Dyrektor Sieci 
Struktura Własnościowa 
rafal.bogucki@skleppolski.pl 
tel.: 61/426 09 32 
tel. kom.: 510 258 277

Pion Handlowy:

Ada Stefańska 
Kupiec 
ada.stefanska@skleppolski.pl 
tel.: 61/426 09 32 
tel. kom.: 508 565 786

Anna Nowak 
Dział Marketingu 
anna.nowak@skleppolski.pl
tel.: 61/428 40 41 
tel. kom.: 509 686 237

Sklepy Własne:

Marta Sochacka 
Sklepy Własne – Centrala, Gniezno i okolice 
marta.sochacka@skleppolski.pl
tel. kom.: 508 565 786

Monika Płonka 
Sklepy Własne – Centrala, Gniezno i okolice
monika.plonka@skleppolski.pl
tel. kom : 519 778 023

Monika Wolf 
Sklepy Własne – Gorzów i okolice 
monika.wolf@skleppolski.pl 
tel. kom : 519 778 629

Magdalena Soroko 
Sklepy Własne – Centrala
magdalena.soroko@skleppolski.pl
tel. kom : 512 099 960

Emilia Prus
Sklepy Własne – Bydgoszcz i okolice 
emilia.prus@skleppolski.pl 
tel. kom : 519 777 849

 

Koordynatorzy Sieci:

Agnieszka Pękała 
Twarda Franczyza Centrala – Gniezno i okolice 
agnieszka.pekala@skleppolski.pl
tel. kom : 507 015 978

Waldemar Maćkowski 
Twarda Franczyza Centrala – Gniezno i okolice 
waldemar.mackowski@skleppolski.pl
tel. kom : 506 278 700

Marek Spulnik 
Twarda Franczyza Centrala – Kalisz i okolice
marek.spulnik@skleppolski.pl 
tel. kom : 507 751 984

Andrzej Pękała 
Miękka Franczyza Centrala – Gniezno i okolice 
andrzej.pekala@skleppolski.pl
tel. kom : 512 0043 536

Krzysztof Jendraszak 
Miękka Franczyza Centrala – Poznań okolice, Piła Gniezno okolice  
krzysztof.jendraszak@skleppolski.pl 
tel. kom : 506 224 067

Anna Iwańska 
Miękka Franczyza - Gorzów i okolice
anna.iwanska@skleppolski.pl
tel. kom : 506 463 097

Artur Błaszczyk 
Miękka Franczyza – Bydgoszcz i okolice
artur.blaszczyk@skleppolski.pl 
tel. kom : 505 924 780

Monika Lewandowska 
Miękka Franczyza – Kalisz i okolice
monika.lewandowska@skleppolski.pl
tel. kom : 504 145 835

Elżbieta Fedorowicz
Miękka Franczyza – Gniezno i okolice
elzbieta.fedorowicz@e-skleppolski.pl 
tel. kom : 519 775 382

 

 

 

 

 

 

START           O nas          Promocje           Nasze sklepy           Aktualności           Stefa konsumenta           Dołącz do nas           Kontakt
LOGO Sklep Polski
Informacje o firmie
Historia Firmy
Obszar Działania
Dołącz do Nas
Marka Własna
Prasa
Promocje
Program lojalnościowy
Doładowania
Bony Sodexo
Wasza Żywieniowa
Kosze Okolicznościowe
Kim Jesteśmy
Obszar Działania
Zostań Partnerem
Korzyści ze Współpracy
Aranżacja Sklepu

Sklep Polski, sieć sklepów, market Polski - Sieć Sklep Polski powstała w 1999 roku z inicjatywy właścicieli
niezależnych sklepówwraz z gnieźnieńską firmą PHUP Andrzej Szeszycki – liderem wśród
polskich firm sektora handlu detalicznego i hurtowego artykułami FMCG.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.